Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 22:10   #3299
milosz1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 43
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witam. Posiadam cere mocno przetluszczona. Posiadam juz: Oleje z zsk - jojoba, konopy, lniany, krokosz,Tamanu slonecznikowy, czarnuszka, pachotla, wiesiolek, szałwia, maceraty z arniki i ziellonej herbaty i wyciag z aloesu 10x zatezony. Mam takze z bu hydrolat oczarowy, zel hialurynowy 1%, tonika bha2%, olejek myjacy drzewo rozane. Stosuje juz prawie miesiac i efektow wiekszych nie widze, jedynie od tamanu widze, ze zredukowal blizny po syfkach. Stosuje na dzien zel h1% solo a na noc zel h1% duza kropla , tamanu maal kropla i lniany duza kropla, wklepuje to , ale nie wszystko wchlania moja cera. Co bedzie najlepszym polaczeniem? Posiadam takze probki z zsk witamina b3 -niacynamid, ekstrakt p/tradzikowy.Chce robic sobie gotowe serum i jakie macie propozycje byz zrobic sobie serum 2-4 olejowe i czy potrzebne sa mi jeszcze jakies inne dodatki typu kwas salicynowy, emulgator czy coskolwiek innego.Ogolnie jak laczyc czy potrzebny mi tez jakis mocniejszy tonik lub stosowac go czesciej niz 2-3 razy w tygodniu? Z gory dzieki za odpowiedzi
milosz1984 jest offline Zgłoś do moderatora