Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 23:31   #1
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199

Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować?????


Witam! Domyślam się że takich postów było dużo, jednak ten jest bardziej indywidualny Mam skórę trądzikową--> tłustą. Mój problem to: -zaskórniki -mikrozaskórniki (które trudno wycisnąć) -krosty ropne (rzadziej) Dodam że kiedyś miałem krótkie włosy i krost na czole było mniej Jednak grzywkę muszę mieć! Ogólnie mam zaskórniki i mikrozaskórniki. Krostki ropne pojawiają mi się gdy zaczynam wyciskać zaskórniki W lato byłem u kosmetyczki i gdy ona wycisnęła mi wągry, po kilku dniach wyskoczyło mi duużo krost ropnych Ostatnio (od ok. wrzesnia) nic nie robie z twarzą i mam same zaskórniki (co jest lepsze odczerwonych krost po wyciskaniu itp. Takie kosmetyki posiadam: -garnier 3w1 -płatki kosmetyczne -Perfecta No Problem- Antytrądzikowy zel do mycia twarzy- gruszka siarka, alatoina -Perfecta No Problem- Antytrądzikowa maseczka głęboko oczyszczająca- gruszka, krzem, glinka termalna -mydło siarkowe -Avon-clearskin - chusteczki do twarzy -Avon- clearskin - lekki krem antybakteryjny -Avon - clearskin - sztyft bezbarwny przeciw wypryskom [dziala] -Accos- płyn myjący do skóry- z apteki (na wykończeniu) -Clean&clear - oczyszczający tonik przeciwko wągrom -Dr. beta- ziołowy tonik do cery trądzikowej tłustej- z olejkiem z drzewa herbacianego (malo alkoholu) -maść cynkowa -Saszetki- physiogel - krem fizjologiczny o wartwowj strukturze DMS i składzie lipidowym jak nasza skóra [tłusty] -Saszetki- żel Physiogel- (bez spłukiwania) (jest napisane że do oczyszczania skóry u młodzieży ) -Maseczka do skóry trądzikowej z ALG (kupiona na allegro, taka do zrywania ściąga skórę) -Acne-derm - pół tubki (zużyłem 1,5 tubki, ale po nim strasznie swędzi mnie twarz) Moje pytania: -Czy jest sens mycia twarzy? (gdy nic nie robiłem z twarzą nie przetłuszczała mi się tak, a przedwczoraj wieczorem umylem garnierem3w1+tonik ziołowy, wczoraj rano i wieczorem to samo i dzisiaj po południu już miałem tłuste czoło -Jak polecacie mi używać tych produktów? Ja zwykle robie tak: -rano: tonik ziołowy/clean&clear -wieczorem: garnier 3w1+tonik ziolowy/clean&clear (na garnierze pisze że trzeba myc 2 razy dziennie,ale ograniczam, żeby twarz mi się jeszcze bardziej nie przetłuszczała , garniera uzywam jak peeling i trzymam ok 0,5 minuty na twarzy) -W jakie kosmetyki powinienem się jeszcze zaopatrzyć?? (zaskórniki, gdy wyciskam, to ropne i czerwone miejsca) Dodam że ostatnio sobie wyciskałem wągry po uprzedniej parówce, a potem przemyłem twarz wacikiem z nalewką bursztynową i po 2 dniach mam tylko czerwoną skórę po wyciskaniu, 1, może 2 krostki ropne które już zdążyłem wydusić i to wszystko - może jakiś piling? (np. ten z garniera) -Czy konieczna jest wizyta u dermatologa? (ja myśle że nie, bo tylko zaskórniki mam, tylko jak bakterie wejda, to pryszcze -Co zrobić żebym nie mial czerwonej twarzy?? Dziękuję z góry za odpowiedzi i życzę Wesołego karnawału!! Mateusz

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Przepraszam że dodaje pod postem, ale nie chciało mi edytować tamtego -Jak się pozbyć zaskórników i mikrozaskórników?? (mam Acne-derm który strasznie mnie swędzi, a może peeling? U kosmetyczki byłem, to mi ropne krosty powyskakiwały
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując