Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 21:56   #3226
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, pierwszy raz zdarzyło mi się zamówić na truskawce kilka kosmetyków pod rząd i dlatego zwracam się do Was z pytaniem

czy jeśli to co zamówiłam jako pierwsze jeszcze nie przyszło, a dostałam dwie następne paczki, to znaczy, ze tą pierwszą capną UC?
czy raczej nie ma reguły i zdarza się, ze paczki przychodzą w różnych kolejnościach
Myślę, że jeśli otrzymałaś dwie a pierwszej nie, to gdyby UC złapał, to byś dostała 2 paczki+ stosowne pismo informujące o tym, że Cię będą nękać No i jeśli to perfumy, jak to może dlatego idzie dłużej? Jakby mieli łapać 1 z 3 to by 3 z miejsca pewnie capnęli Tak na moją logikę
Cytat:
Napisane przez p4w
a ja myślałam, ze mój "mistrz" jest dokładny, bo strzyże ok godziny
Oni się cackali dokładnie nad KAŻDYM włoskiem Dosłownie 2,5 h.. mój życiowy rekord.
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
umyjesz ułożysz po swojemu będzie super
a za dwa tygodnie trochę odrosną i bedzie mega super - przyzwyczaisz sie i jeszcze bedziesz się tak nosić
DAJ BOŻE!
Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
u nas w GC to już dawno bida z nędzą była

20% zniżki na kosmetyki to przynajmniej od wakacji już jest

ja byłam chyba jakoś w sierpniu i chciałam sobie kupic korektor klinika. To były tylko jakieś kolory dla murzynów

sporo zapachów jest do wyboru, ale co z tego jak ceny regularne z kosmosu
nawet jak się uwzględni rabat, to na truskawie lepiej zamówić
So damn true .. W sumie ja za naszą GC wcale nie będę tęsknić
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora