Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-25, 07:18   #3302
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27728857]Po 3 użyciach jestem w nim zakochana. Moja buzia wygląda jakby młodziej i zdrowiej, jest taka wypoczęta jakby, nie mam tylu przebarwień co wcześniej, a skóra jest bardzo gładka.
Śmierdzi niemiłosiernie jak się go wyciśnie z buteleczki (jakby mocznikiem, może to zasługa Anthyllis vulneraria ? nie wiem, nie znam się), ale jak się go rozsmaruje, to zostaje jedynie taki lekki cytrusowy zapach.
Jest bardzo leciutki, w zasadzie to takie mleczko jest.
Już rozumiem dlaczego ludzie zachwycają się kosmetykami Hauschki.
[/QUOTE]

Wow to go świetnie zakreklamowałaś.Kupię goTylko dopiero za jakiś rok,półtora,bo mam taki zapas w szafce,że inaczej się nie da.

A ja jestem zakochana w oleju wspaniałym.Użyłam go 4 razy i mam tak śliczną buzię jak po niczym innym.Koloryt ujednolicony,przebarwieni a gdzieś wciełoUwielbiam go za efektyTen olejek jest wspaniały nie tylko z nazwy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora