Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-25, 10:44   #3317
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy używacie olei tylko w połączeniu z żelem HA, czy dodajecie jeszcze jakieś składniki, typu pantenol, nmf?bo u mnie niestety to się nie sprawdza olej z samym HA, nawet tłusty śliwkowy wysusza mi skórę, a próbowałam kombinować z proporcjami obu przed stosowaniem atredermu takie połączenie pięknie mi nawilżało cerę, skóra była napojona, ale potem 8 miesięcy atre-przyznaję zaniedbałam wtedy nawilżanie i od ponad roku nie mogę dojść do ładu z moją skórą...tzn. muszę obowiązkowo 2 razy dziennie krem do suchej skóry aplikować,aby nie była ściągnięta, olej odpadają, bo sobie nie radzą,kurczę a przed atre wystarczyło,że użyję kremu raz na 2dni, nie wiem czy aż tak atre mi wysuszył tą skórę,czy zmienił mi się jej rodzajwcześniej miała raczej normalną...
Może Twoja skóra jest przesuszona? Potrzebuje bardziej odżywczych kremów. Oleje możesz dodawać do kremów, to je wzbogaci, zobaczysz, że po pewnym czasie, skóra wróci do normy. Używałam wczesniej HA + olej, czasami sam Ha i było ok. Ale mogłam tak robić przez 2-3 dni, potem znowu wracałam do kremów. Teraz jadę tylko na kremach i olejach i jest super. Pokombinuj. Jeśli HA Ci nie służy, to go odstaw.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora