Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie Wroclaw
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 21:06   #646
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
wiesz co, ja mam wrazenie, ze Ada zrobila ci te pazurki tak od niechcenia. Ja widza twoje skorki (na paru paluszkach masz je bardzo narosniete i zaproponowalabym ci ich usuniecie a juz na pewno odsuniecie) nie znam Ady dobrze - bylam z nia na paru warsztatach, ale w sumie nie jestem w stanie okreslic jak wykonuje swoja prace bo jej prac nie widzialam. No i ona pracuje w jednym z najlepszych salonow we Wroclawiu.. Justyna nie zatrudnialaby kogos kto nie wykona poprawnie stylizacji... Ja wiem jedno, ze jak nadejdzie dzien mojego slubu to moje paznokcie slubne beda wykonane w Amazing
Sunniva, właśnie dlatego tam poszłam, bo przeczytałam bardzo pozytywne opinie tutaj, na tym forum. Moim zdaniem profesjonalizm polega na tym, że każdemu klientowi świadczy się usługę na najwyższym poziomie, bez względu na to, czy jest on znany, czy nieznany. O paznokcie już zadbałam sama, nie robiłam tego bezpośrednio przed, bo myślałam, że takie podstawowe rzeczy zostaną zrobione, byłam też po całym dniu pracy i paznokcie musiałam mieć pomalowane, a nie gołe po manicure i czekające tylko na zażelowanie. Myślałam, że tylko mi się tak wydaje, że są zrobione niedbale, ale dziękuję za Wasze opinie, to bardzo pomocne, raczej więcej do pani Ady z Amazing Studio nie pójdę. Nie umieszczałam zdjęć stóp, a miałam jeszcze żel na stopach. Stopy zrobione były dużo szybciej w porównaniu do dłoni i tutaj widać z bliska gołym okiem, że są po prostu krzywe. ale z daleka dają radę, więc stopy jakoś przeżyję...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując