Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje wzory, wzorki i wzoreczeki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 18:29   #792
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Moje wzory, wzorki i wzoreczeki :)

La Monica spoko loko
Blue sky
Angel@ sie ciesze
ola-paola
natina2
froggie Alez Froggie! Gdyby nie te serduszka, to paznokcie nie bylyby walentynkowe, i bylyby na codzien, a one wlasnie takie mialy NIE byc Mi sie serduszka z kolei przy tym zdobieniu bardzo podobaly Ale dzieki za wyrazenie szczerej opinii

I po dluuuuuuugim czasie przyszedl czas na to zeby odswiezyc watek, zakurzyl sie widze nieco Tym razem fiolecik (dzieki Paula, dobry wybor ) Te pazurki robilam chyba caly tydzien Jednego dnia (pooozno w nocy) zrobilam 2 pazury, rano kolejne 3, za 2 dni druga reke, po czym po kolejnych 3 dniach je troszke zmienilam-dodalam cyrkonie, bo w zamierzeniach mialy byc tam biale kwiatki akrylowe, ale jakies takie za masywne mi te kwiotki wyszly, to je spilowalam i wrzucilam cyrkonie na kciuk, i serdeczny W ogole zdjecie bylo zrobione przed chwila, a pazurki juz maja ponad tydzien W tamten piatek zrobilam ta reke A i jak zobaczycie np. na srodkowym taka nierownosc na wolnym brzegu, to jest to kapka juz bardzo gestego lakieru bezbarwnego, zobaczylam to dopiero na zdjeciu A pomalowalam bezbarnym zeby sie bardziej swiecily, bo wartwa nablyszczajaca juz mi sie deczko zmatowila
)Ale jak? Przejda??

p.s jedno zdjecie jest tak od drugiej strony (swoja droga niezle sie nagimnastykowlam przy wyrecaniu reki) zeby bylo widac holo poukladane na wolnym brzegu od lewej strony

Sie rozpislam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHOT0104.JPG (111,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHOT0116.JPG (92,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHOT0112.JPG (91,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując