Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 23:02   #1588
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

17 dzień po pierwszym zabiegu depilacji laserowej - dużo włosków wypadło, ale jeszcze spora ich część mocno trzyma się w skórze. Powiedziałabym, że stosunek tych, co wypadły do tych, co zostały jest jak 3/1. Chyba najmniejsze efekty widzę na wargach sromowych ;/
Jak bardzo trzeba być cierpliwym? Czy Wy po pierwszych zabiegach miałyście taki efekt WOW, że wszystkie włoski wypadły? Czy może te, co były strzelone laserem powypadały, ale w międzyczasie wyrosły nowe włoski (te które podczas zabiegu były uśpione, tak, że na nie zabieg nie zadziałał) i nie było tego momentu zupełnie gładkiej skóry? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń

Przeszkadzały mi wrośnięte włoski, więc tak jak jedna z Was poleciła napisałam do salonu w którym miałam zabieg. Stwierdziłam, że mimo iż na tych stronach znalazłam różne Wasze opisy jak radziłyście sobie z tym problemem to najlepiej będzie działać według instrukcji kosmetyczki wykonującej zabieg. Dostałam odpowiedź, że mogę wykonać peeling lub myć myjką lub gąbką dane miejsce. ważne tylko, żeby nie było ono podrażnione ani żeby nie było żadnych strupków. Włoski wrastały mi w pachwinach i troszkę pod brzuchem - wykonałam w tych miejscach peeling kawowy i teraz podczas każdego mycia nie za mocno myję je gąbką. Włoski uwalniają się lub nawet wypadają
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując