Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mało wyrażne rysy twarzy, brak pomysłu na upięcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-18, 17:13   #36
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: mało wyrażne rysy twarzy, brak pomysłu na upięcie

Kobieto.... 99% ludzi którzy oglądają Cie na codzień w okularach powie Ci,że bez nich wyglądasz inaczej i dziwnie i w okularach lepiej... to normalne bo są przyzwyczajeni do takiego właśnie widoku....Będą tak gadać przez jakiś miesiąc a poźniej juz sie przyzwyczają do twarzy bez okularów.
Ja też gdy schodziłam z okularów to słyszałam,że w sumie to źle wyglądam i ogólnie jakos tak dziwnie mi bez nich... teraz jak założe okulary to słysze dokładnie to samo
Najwięcej krytyki do wyglądu bez okularów miały koleżanki natomiast odkąd je zdjęłam to panowie częsciej się za mną oglądają

Jak chcesz rzeczowej opini jak Ci lepiej - czy z czy bez okularów to wrzuć tutaj nam zdjęcia w okularach i bez nich twarzą skierowaną do obiektywu,fajnie by też było w wersji z makijażem byś wrzuciła bez i z okularami.

Ja Ci teraz powiem bez tych zdjęć,że bez okularów będziesz wygladac lepiej.
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując