Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-22, 12:53   #4776
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Parę rzeczy mnie tu niepokoi chociażby olejek ziaji i częste używanie glinek. Najpierw się dopytam z jakiej firmy są glinki i z jakiej był argan. Bo że Mizon Cię podrażnil to nie dziwota, sama mialam zamawiać ale po przeczytaniu skladu odpuścilam, ale argan? I jeszcze ile masz lat i jaką masz dkórę, bo to że naczynkową już wiem
dziękuję za odpowiedź

Skóra: bardzo wrażliwa, cienka, mieszana, rozszerzone pory na policzkach i nosie, nierówna, czoło i broda z wiecznymi problemami, a do tego piegi
Co ciekawe boki policzków i górna część czoła - zupełnie bezproblemowa, zwykła cera.

olejek z Ziaji to słabizna, ale ciągle testuję coś nowego i jest źle. Ostatnio używałam codziennie mydła Savon Noir i cera fatalna. Czekam na olejek myjący z BU, on mi lepiej służył. Glinek używam Argiletz lub maseczkę Ziaji z szara glinką w takiej saszetce. Glinkę spryskuję zawsze wodą termalną.
olej arganowy jest firmy EFAS. Argan spowodował kaszkę na czole, świecenie i podrażnił naczynka. Mam 26 lat, więc kurcze mogłoby być choć trochę lepiej!
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując