Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-28, 13:56   #2084
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zgadza się A kwas masz z zsk/naturalisa? Lorri przyjmuje 0.81 g/ml dla spirytusu, w kalkulatorze ustawione jest 0.78 g/ml, ale przy dokładności jakie oferują strzykawki nie będzie to wielką różnicą

Kalkulator został stworzony przez kogoś ze znanego biochemicznego forum Laboratorium Urody, żeby ułatwić życie wszystkim tym, którzy nie posiadają wagi, a chcą sprawnie przeliczać przepisy na ml. I chwała mu za to
Kwas mam z allegro
A czym nakładacie kwasy na twarz? Bo ja zawsze palcem, a jednak chciałabym czymś innym

I jeszcze jedno - czasami kwas nie chce się rozpuścić. Podgrzewam go wtedy w gorącej wodzie i czasami ładnie się rozpuszcza do pewnego momentu, a potem kiedy dodaję resztę kwasu ( bo dosypuję powoli, podgrzewam i znów dosypuję ) to krystalizuje się i osadza na ściankach. Jak temu zaradzić? Dodam, że używam spirytusu. Obawiam się właśnie, że nie uda mi się zrobić 40% czy 50% , bo kwas się nie rozpuści.
Zdarza się też tak, że wszystko ładnie się rozpuszcza, a kiedy otwieram probówkę i zaczynam nakładać kwas to zdążę nanieść go tylko troszkę i już kwas się zdąży skrystalizować.

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-01-28 o 13:59
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując