Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 11:20   #2038
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o IBD JustGel? Można je porównać jakością do CND? NeoNail mnie mocno rozczarowało Nie wiem jak to opisać, miałam paznokcie robione CND i naprawdę wyglądały jakby był na nich żel, a nie zwykły lakier, były ładnie utwardzone i wszystko się pięknie trzymało. Natomiast NeoNail wygląda nawet po 4 warstwach jak zwyczajny lakier (taki ze sklepu za rogiem) do tego odlazł mi w płatach po pierwszej kąpieli, nawet się nie musiałam wysilać ze zmywaniem, bo zeszło wszystko Pewnie moja wina, ale tak czy siak efekt mi się nie podobał, paznokcie jak były miękkie tak zostały. Natomiast po CND miałam wrażenie, że naprawdę mam coś "grubszego" i mocniejszego na paznokciach, dlatego zastanawiam się nad kupieniem jednego koloru albo CND, albo IBD. Przy tym drugim cena jest przyjemniejsza, ale jak z jakością i wyglądem na paznokciu? Zdjęcia są ładne, ale przy NeoNail też były.
Witam
IBD just gel polish to moje ulubione hybrydy, moją przygodę z hybrydami rozpoczynałam z IBD
Cena jest niska w porównaniu z jakością. Nie mam porównania do CND bo jeszcze ich nie używałam.
Plusy IBD:
- bardzo trwałe (po 2 tygodniach ściagam bo mam duży odrost)
ale po tym czasie są bez odprysków, dalej ładnie się błyszczą nie matowieje tak jak np. CZ
- w acetonie odmacza się znakomicie po 5 minutach odchodzi płatkami popycham jedynie patyczkiem drewnianym co nie uszkadza paznokcia.
Minusy: tak jak niejednokrotnie się na forach wypowiadano- niektóre kolory mają słabe krycie (4 warstwy czasami są konieczne)
dla niektórych to może plus bo tyle warstw dodatkowo utwardza paznokieć.

pokaże moje maniciure wykonane lakierami IBD
Moim zdaniem nie wyglądają napewno jak zwykły lakier

Jasny - sweet melody IBD - 4 warstwy konieczne
koralowy - serendipity (2 warstwy wystarczyły)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140118_173057.jpg (71,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131221_183421.jpg (90,5 KB, 54 załadowań)
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora