Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-06, 22:01   #4196
Maglis
Raczkowanie
 
Avatar Maglis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 108
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Nerida Pokaż wiadomość
Maglis - dziękuję! W takim razie od razu wybieram się po filtr do apteki. Po ilu miesiącach mogę spodziewać się polepszenia stanu cery tzn. mniej zaskórników?
Ciężko powiedzieć, nie wiem jak wygląda twoja buziaja sama stosuje arte a w zasadzie stosowałam przez 3 miesiące i faktycznie stan się polepszył ale ja zaczynałam z fatalnym stanem na buzi i niestety wciąż wyskakują mi nowe niespodzianki, zaskórniki myślę, że się zmniejszą tak było przynajmniej u mnie ponieważ arte totalnie złuszcza więc nie bój się zapychania. Ja odstawiłam arte ze względu na pogodę, wolę nie ryzykować więcej ponieważ najcięższą walką są przebarwienia. Ogólnie słyszałam, że efekty po arte to 6 miesięcy kuracji, to nie jest leczenie z dnia na dzień więc nie oczekuj cudów a wręcz odwrotnie nastaw się na ciężką walkę ponieważ uporczywe złuszczanie i ciągłe schodzenie skóry może doprowadzić człowieka do rozpaczy ale uważam, że warto wsiąść się za siebie i cierpliwie czekać. Ja nie miałam problemu z większym podrażnieniem ponieważ nie mam cery wrażliwej i nie katowałam się arte codziennie tylko około 2xtygodniu
Maglis jest offline Zgłoś do moderatora