Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-25, 07:31   #4845
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kredka trochę za mocno maluje, przyzwyczaiłam się do takich bardziej woskowych ale może się nauczę, bo kolor ładny też
Który kolor wybrałaś?
Zaskoczyłaś mnie nieco.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc bardziej woskowe, bo w moim rozumieniu będzie znaczyło bardziej miękką, a Ty piszesz, ze za mocno maluje.


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
I masz racje z tzw " gornej polki" mialam większość i malo co jest warte swojej ceny, chyba tylko Guerlain robi podkłady za ktore warto zapłacić może la praire gdyby było ze 3 stówy tańsze . Prywatnie to ja bym dala kazda kase za mojego bobbika i ysl . Poza tym dupka. Największym bubel mejjjkerem jest "Szanel" zaraz na ogonie siedzi mu Dior a mimo to maja schodza najlepiej.
Ja wake me upa lubie ale trudno upolować kolor 100
Oj tak... Szanel i Dior... Te cienie "piątki" diora to teraz porażka! Milion razy wolę MUR Ale róże wypiekane szanela to jednak jeden z fajniejszych róży jakie miałam przyjemność używać.
W zasadzie chyba poza perfumami, nie czuję potrzeby używania selektywnych kosmetyków.
Jak dla mnie także Lancome to taki droższy Loreal, którego nie lubię. Z obu firm lubię chyba tylko po 1 produkcie:
Teint Idole Ultra (Lancome), oraz odżywka do włosów Fibralogy (Loreal)



Hahahaa. Rozmawiałyśmy o tym
Jak bym miała nadmiary to może


Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-06-25 o 07:36
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora