Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 15:20   #847
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mogę polecić lekturę opisów składników na stronach najlepszych sklepów (Mazidła, ZSK, Naturalis), są tam informacje na temat rozpuszczalności i nie tylko. Receptury balsamów znajdziesz choćby tutaj: http://www.zrobsobiekrem.pl/info/index/pageId/114. Jest tego masa na stronach anglojęzycznych.

Zabierałam się do przygotowania bardzo przydatnego zestawienia najważniejszych informacji o składnikach. Niestety mój twardy dysk postanowił zakończyć swój żywot zanim zdążyłam zabezpieczyć dane. Może jeszcze uda się coś odzyskać. Jak nie, będę musiała zacząć od zera.

To "mydełko" możesz rozpuścić, dolać oleju i zużyć jako smarowidło do ciała lub włosów.
Byłoby super gdybyś to odzyskała. Sama nie wiem, może kiedyś siądę nad tymi stronami i zrobię sobie tabelkę, które składniki co i jak ;-) Tylko, że co z tego, że będę wiedziała o ich rozpuszczalności skoro nie do końca wiem co to oznacza w kontekście właściwości i robienia kosmetyków
To swoje coś chyba faktycznie przetopię, dodam jakiejś rycyny i zużyję do włosów. Będzie chyba na 5 użyć ;-)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując