Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-07, 20:10   #2084
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez girlfrommonday Pokaż wiadomość
a wiesz gdzie można je kupić?
Ja kupiłam po prostu na allegro, nie pamiętam od kogo ale ta osoba sprzedawała też pędzle LancrOne, swoją drogą genialne są

Właśnie sprawdziłam i kosztują 9,90 zł/ 10 sztuk.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
781 jest moim ulubieńcem. Mały, precyzyjny (mam małe oczy), dość sprężysty - można nim i nałożyć cień w załamaniu, i rozetrzeć go. Podobny do kuleczki z Essence, ale ciut większy.
785 już mniej precyzyjny, mniej zbity, ale cały czas odpowiednio sprężysty. Nakładam nim mgiełkę koloru lub rozcieram granice cieni.

Ostatnio głównie po te dwa pędzle sięgam. Przyciąga mnie ich kolor (wśród całego kubka czarnuchów) oraz poręczna długość (nienawidzę pędzli Maestro! Wszystkie sobie chamsko poucinałam, bo jestem krótkowidzem i zahaczałam nimi o lustro. Wrr...).
Kurcze, oba by mi się przydały. W ogóle Bdellium ma wiele ciekawych pędzli . Rozmawiałam sobie z panią z tego sklepu i powiedziałam, że fajnie by było gdyby zrobili taką ofertę, że samemu wybieramy sobie różne pędzle, tworząc zestaw w cenie promocyjnej (bo takowe zestawy mają ale z oferty Everyday Minerals). Powiedziała, że to fajny pomysł i porozmawia z kim trzeba .

ps: też nie lubię Maestro i ich dłuuuugich rączek ale żeby je od razu odrąbać to świętokradztwo
Kocham pędzle, kolekcjonuję je jak chomik i ręka by mi prędzej uschła gdybym miała je pociąć , no ale rozumiem te nerwy...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś się orientuje gdzie w Warszawie ( najchętniej ursynów, mokotów, centrum lub w okolicach metra) mogę kupić pędzle firmy Killys? Konkretnie chodzi mi o ten do nakładania cieni. Używałam go kiedyś przez długi czas, byłam bardzo zadowolona i chciałabym go kupić
(zdjęcie pobrane z internetu)
Nie jestem z Warszawy ale kiedyś widziałam takie pędzle w Rossmanach i markecie LEclerc. Nie wiem czy masz go tam?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-11-07 o 20:01
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując