Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-01, 21:08   #221
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Znalazłam - nawet jest Twoja opinia. Chyba się skuszę jak będzie dobre promo.
Czym tu znów kusicie?
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w szoku jestem.... wróciłam z wyprawy do carrefoura expres na moim osiedlu i co można tam kupić? przy kasach, między gumami do żucia a zapalniczkami wiszą sobie... karty podarunkowe do zalando, douglasa, tkmax i ansvear wcześniej nie było - nowość jakaś nawet w carrefourze mnie atakują ale w sumie nakupię sobie w carrefourze kart do douglasa i tż będzie myślał że tyle na mięso i ziemniaki wydałam znak od niebios czy jak?
Znak od niebios
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Saturnie w GK ostatnio widziałam sprzedawcę na takiej elektrycznej poprzecznej deskorolce (jakkolwiek się to nazywa ) - śmieszna sprawa ale jakbym zobaczyła coś takiego po ciemku, to miałabym stracha.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie chodzi o to , że nie są niezbędne
Miałam na myśli to, że poszłam po "liner" a wyszłam z jakże niezbędnymi do malowania kresek woskowanymi spodniami, spódnicą i biżuterią

W samym linerze nie możesz chodzić, ubrania się przydadzą
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
No widzisz, a nie mówiłam, że to mięcho to jest Wam zupełnie zbędne?

Włączyło mi się gadulstwo, odeślijcie mnie do spania

Na stronie too faced wyprzedaż do -70%, ceny wydają się super, ale nie wiem czy wysyłają do Polski.
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wysyłają do PL
Całe szczęście, że nie wysyłają, bo już bym klikała czekoladkę

Powiem Wam na dobranoc... Morsem nigdy nie będę, tzn. takim z wyboru, bo z konieczności jeszcze 1,5 tygodnia muszę się odmrażać Nie wiem, jak oni to robią
neath jest offline Zgłoś do moderatora