Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-08, 18:16   #409
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Nethia
Widze , że jesteśmy w podobnym wieku tyle , że ja za 2 tyg bd miała 15 lat :P hmm ... ja powiem Ci tak - gdy ja sie zaczynałam malować ( zresztą tak jest do dziś :P ) - używałam i używam tylko kredki do oczu . żadnych pudrów itp - to osusza twarz i owszem może wygląda ładnie , ale jak sama pisałaś masz bladą cere - więc odrazu będzie go widać :P poza tym - bez pudrów wygląda sie tak hmm "naturalniej" ?! tuszu tez nie używam , ale tylko ze względu na to , że odziedziczyłam długie , kręcone czarne rżesy - więc nie widze powodu bym musiała go używać , ale oczywiście Ty możesz jesli masz krótsze i bledsze rzęsy ... ( tylko pamiętaj , że przez tusz szybciej łamią się i wypadają rzęsy ) , a do efektu końcowego oczywiście podstawa - błyszczyk ( najlepiej z połyskiem ) . Oczywiście to tylko taka moja mała "sugestia" , bo każdy może miec inne zdanie :P
Puder dobrany dobrze to potrzeb skóry, oraz oczywiście odcień wraz z uprzednio nałożonym dobrym kremem nie wysusza skóry i jest niewidoczny
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując