Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-03, 13:19   #865
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, dlatego ja twierdzilam zawsze, ze teoria o wystarczajacej ilosci zabiegow to wlasnie wylacznie teoria. ale z tego, co napisalas wyzej, problem tkwi w dokladnosci wykonanego zabiegu...
Może nie tyle teoria, co uogólnienie, w końcu na pewno różne kobiety różnie reagowały.
Ale zgadzam się z dokładnością zabiegu - myślę, że to jest najważniejsze. Zresztą w tym tekście, o którym wspomniałam też było zaznaczone, że ilość zabiegów jest zależna od dokładności i rzetelności zabiegu. I poziomu wyeksploatowania sprzętu.

Swoją drogą - niesamowicie Ci zazdroszczę, że od tylu lat nie masz włosów na łydkach. Musisz mieć naprawdę idealną skórę, bo nie katujesz jej żelami/maszynkami/kremami/depilatorami etc.
Mam nadzieję, że za kilka/kilkanaście miesięcy też będę mogła wreszcie cieszyć się taką
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując