Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 17:35   #853
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Też chciałam kupić to serum, ale sama nie wiem. Byłam dziś u dermatologa, wizyta trwała 4 minuty.. Przepisała mi Clindacine, Zineryt i coś jeszcze ale nie potrafię rozczytać. Chyba nie kupię, bo dla mnie jest to trochę koło zamknięte. U mnie wypryski pojawiają się tylko gdy dostanę okres, poza okresem jak coś wyjdzie to tylko i wyłącznie na brodzie lub okolicy żuchwy. Muszę zerknąć jakie badania powinnam zrobić, ale mam obawy że nawet jak coś jest z hormonami, to i tak stan mojej cery się nie poprawi. A te wypryski po okresie to aż ciężko zaleczyć.
Jeśłi kupisz to dokładnie przeczytaj ulotki, bo mnie załatwili tak maściami fotouczulającymi, że do dzisiaj mam popękane naczynka.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czym zwalczacie wielkie gule? od trzech miesięcy mam taką półtora centymetrową małpę na policzku i dopóki nie była czerwona to kit w nią, ale teraz niestety poczerwieniała i to ostro nie mam już na nią siły...
Ja bym taką przekłuła odkażoną igłą... :chowa się:

A mi ostatnio zsypąło mnóstwem malutkich ale bolesnych ropniaczków - na twarzy prawie nic, ale szyja, kark i dekolt ała... Wyglądam jak chora na jakieś skrofuły. Powyciskałam i smaruje spirytem salicylowym i się zaczęły goić. Nie wiem czy to hormony czy niepotrzebnie jadłam ostatnio cukier i innego świństwa.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora