Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orgazm, a właściwie hmm, jego brak?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 17:41   #42
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Orgazm, a właściwie hmm, jego brak?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
z waszych opisów tego filmiku przypomina mi się taki jeden, który kiedyś widziałam, jak właśnie facet doprowadził w kilka minut kobietę [która też leżała jak sztuka mięsa ] do orgazmu z wytryskiem kobiecym, właśnie dwoma palcami ale tu nie wspominacie o wytrysku, więc to pewnie inny filmik [ale kto wie, może specjalista ten sam ].
To ten sam raczej, bo też jest orgazm z wytryskiem
Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
skoro tak reklamujesz to i ja poproszę, zrobię sobie szkolenie coś a'la BHP sexu
jak przejdzie moją cenzurę to pokażę TŻ-towi

raz w życiu miałam wytrysk pochwowy, a tak to
Autorko, trzeba się nauczyć słuchać swojego ciała, trudne - przyznam, ja się dowiedziałam, że mam orgazm jak zaczynam beczeć (ale nie jak owca!) ryczę jak debil, a ten TŻ zbaraniały (noo w sumie pasuje do owcy, ale ja nie o tym), nie wiedział co mi jest i dlaczego płaczę, potem już przywykł
a i to nie zdarza się często
zaraz po @ mam ruję i wtedy -> uciekać na drzewo!!!!
Ja też ryczałam, a jak rpzestawałam to zanosiłam się od śmiechu xD i tak na zmianę, ale to było daaaawno temu. Nawet nie pamiętam jak dokładnie to się czuło.
Teraz tżt wszystko psuje, bo zmienia tempo gdy jestem już tuż tuż, bo on się zmęczył (jakby jego zmęczenie było ważniejsze od mojego orgazmu)... Strasznie mnie to irytuje, grr. Jak nie chce mi sprawiać takiej przyjemności to mówię mu, że niech się zakumpluje z rączką, a i mnie nie tyka.
A co do wytrysku to sama umiem się do niego doprowadzić, ale tylko w sprzyjających warunkach (łazienka), bo w pościeli się jakoś automatycznie powstrzymuję.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując