Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy! Moja skóra + zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-25, 07:46   #5
karloina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy! Moja skóra + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hej!

wiem o czym piszesz, ponieważ borykałam siez takim samym problemem. U mnie bardzo pomogły regularne wizyty u kosmetyczki (chodzę co miesiąc), która wykonuje maseczki i zabiegi nawilżające na głębokie partie skóry, nie tylko naskórek.

Jeśli chodzi o kosmetyki, też kiedyś korzystałm z kremu Nivea:p a potem innych drogeryjnych badziewi.... dopóki nie zaczęłam zwracać uwagi na skład i nie odkryłam dobrodziejstw kosmetyków naturalnych. Najlepsze rezultaty, najzdrowszą i najbardziej nawilżoną cerę zaobserwowałam po regularnym używaniu serum babuszki agafii do 35r. życia. Korzystam z niego na noc.
Dobrze działa też maseczka z alg Planeta Organica do cery bardzo suchej, nakładam ją raz w tygodniu.
Na dzień pod makijaż kremik nawilżający, a zamiast wysuszającego podkładu używam kremu CC... Rezygnacja z podkładu zmieniła dużo, raz na jakiś czas zdarzy mi się z niego korzystać, ale widze pogorszenie stanu cery. Przy czym kremu BB, CC potrafią tak samo dobrze nadać skórze ładny koloryt i zamaskować niewielkie niedoskonałości.

Stan mojej cery poprawił się bardzo. Na tyle, że moja kosmetyczka stwierdziła, że teraz mam cerę normalną Mam nadzieję, że pomogłam
Dziewczyny, dziekuje za pomoc !

blotowlosa, gdzie moge dostac takowe serum?
karloina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując