Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nagość w domu? co myślicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-01, 19:27   #25
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: nagość w domu? co myślicie?

Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
wiek to był tylko przykład, nie ma nic kompletnie do rzeczy..

czym różnią się obie sytuacje? tym, że normą społeczną w Polsce (!) jest przebywanie na plazy w stroju kapielowym itp a nie jest normą w Polsce (!) chodzenie po domach w samej bieliźnie choć mi chodziło o przebywanie w obecnosci dzieci nago (i nie chodzi tu stereotypy), a druga sprawa, że kobieta w stringach w domu to żadne zboczenie, gdzie ja coś takiego napisałam? kobieta (na przykład) bez bielizny w domu w obecności dziecka to według psychologii rozwojowej nieprawidłowo wpływający na psychikę dziecka bodziec naruszający godnosc i wrażliwosc dziecka, to były moje spostrzezenia, nie zrozumialysmy się chyba, mam nadzieje, ze tym razem wyraziłam się jaśniej

dla mnie również obie sytuacje są naturalne ale jeśli nie odbywają się na oczach dziecka

a tutaj to napisałaś :
chyba zrozumiałae jest że chodzenie w slipach na plaży czy basenie to nie paradowanie w stringach przez czterdziestoletnią matkę po domu? to co jest normą w pewnym miejscu i okolicznościach w innych jest zboczeniem..

A wg mnie w normą jest chodzenie po domu w samej bieliźnie, w moim rodzinnym domu było to normą i teraz też chodzę bez żadnego skrępowania w bieliźnie po domu (a mieszkam w Polsce).
I te dwie sytuacje zarówno plaża jak i własny dom są normalne także kiedy ma się dzieci.

I widok mojej mamy nagiej nie zwichrował mojej psychiki ani moich sióstr.
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2009-12-01 o 19:28
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując