Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-07, 13:12   #1143
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Nałóg to nałóg i jest tylko jedno wyjście: odwyk a tak serio, najgorzej jest wtedy gdy nakręcamy się daną sytuacją, wtedy zawodzi nas zdrowy rozsądek i wojna o bzdety urasta do potęgi entej. Dziewczyny gniew, złość to bardzo pozytywne i sprzyjające rozwojowi uczucia. Żeby wygrac ze złością musimy przeanalizować skąd się ona wzięła, gdy zwalczymy sam odruch, za jakiś czas sytuacja się powtórzy.
Pamiętajcie silne emocje świadczą o uczuciu, gdy zobojętniejecie to znaczy że przestało Wam zależeć. Mi pomogła joga, nabrałam dystansu.

bunny kochana z nieba mi spadłaś Bo ja ze świeżynką nie miałam do tej pory nic wspólnego, zwykle miecho kupuję u rzeźnika już poporcjowane
Do rzeczy: to jest własnie jedna z takich ćwiartek, podzielili prosiaka na 4 i ja dostaję całą tylną część.
Przepisy? baaaa bardzo proszę))))
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-04-07 o 13:16
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora