Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-02, 17:46   #2711
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Cressida_ Pokaż wiadomość
Ja mam 18 lat i 19lipca wyjezdzam z moim facetem . Chcialabym zaczac podczas tego pobytu wspolzycie. 9 lipca umowilam sie na wizyte do ginekologa,mam zamiar wypytac ja o ten krazek bo on najbardziej mi odpowiada. Nie chce tabletek. 15 lipca powinnam dostac okres,czy zdaze zrobic badania tak,aby lekarka dobrala mi ta antykoncepcje i zebym mogla,jesli bede mogla stosowac ten krazek w ogole, uzyc go pierwszego dnia miesiaczki?

Ps. Polecacie ta metode? Boje sie ze bede miala problemy,jakies nudnosci czy cos podczas tego wyjazdu
A czemu nie chcesz tabletek? Jeżeli istnieją medyczne przeciwskazania do brania tabletek, to z pierścieniem będzie tak samo. Swoją drogą, przepisanie go powinno być poprzedzone gruntownymi badaniami (morfologia, krzepnięcie krwi, wątroba, hormony). Trochę późno się za to zabrałaś :rolleyes Oczywiście, że mało odpowiedzialny lekarz może się zdecyduje przepisać Ci krążek bez badań, ale to zbyt duże ryzyko.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora