Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-15, 14:37   #1982
kama19
Raczkowanie
 
Avatar kama19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 201
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej Dziewczyny,

Orientuje sie moze któraś z Was jak długą przerwę trzeba zrobić od momentu zakończenia przyjmowania antybiotyków żeby móz wykonać zabieg laserowy?bo własnie jestem chora i przyjmuje antybiotyk, za tydzien miałam planowany 3 zabieg na pachy i bikini ale panie w salonie powiedziały mi, że trzeba zrobić przynajmniej miesięczną przerwę żeby organizm oczyścił się z antybiotyku......w przeciwnym wypadku mogą siepojawić jakies bąble strupki i nie wiadomo co?
Troszke jestem zdezorientowana, bo przeszukiwałam internet i wszędzie widziałam informację, że przerwa po antybiotyko-terapii powinna wynoscić 7-10 dni....nigdzie nie pisało o az miesiecznej przerwie!!

i jeszcze jedno mam pytanie-odnośnie przerw między poszczegolnymi zabiegami. Otóz pani kosmetyczka powiedziała, że przerwy w depilacji bikinii i pach powinny wynosić 6tyg, a w depilacji całych nóg 8tyg , ponieważ każde wydłuzenie tego okresu spowoduje, że wszystkie poprzednie zabiegi nie bedą miały sensu i nic mi nie dadza

Nio i dzisiaj informując kosmetyczke o chorobie i przyjmowaniu antybiotyków usłyszałam, że przerwe w zabigach musimy zrobic miesięczna i w związku z tym zabiegi które do tej pory miałam (1 na nogi 7tyg temu i 2 na bikini i pachy - ostatni 5tyg temu) w zasadzie żadnego efektu mi nie zostawia i bede musiała wsyztsko powtarzac od nowa

Normalnie sie załamałam i prawde mowiac nie wiem czy jest sens zebym jeszcze dalej to kontynuowała...?
Co myślicie o tym wsyztskim?Jakie macie zdanie?
__________________
Wyminka -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=671491

Edytowane przez kama19
Czas edycji: 2013-11-15 o 15:14
kama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując