Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-28, 06:31   #1265
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cążki kupiłam, były tak tępe że wyrzuciłam a majfrend zrobił mi refund.

Ponieważ dorwałam mostek (brrr!) miałam okazję przetestować wczoraj 3 rodzaje hybryd z ali: Bling, GelLen i Smart. Wzorniki wrzucę jutro.

Bling- gęstawy, potrzebował 3 warstw do pełnego krycia ale kolorek piękny (szmaragdowy z drobinkami). Pędzelek przyjemny w uzyciu. Ładnie się poziomuje i nie smuzy.

GelLen- jeden kolor potrzebował 2 warstw, jeden trzech a dwa kupiłam brokatowe które trzeba nakładac na kolorowyh podkład bo dają tylko punktowe ozdoby. Ładnie się poziomuje i aplikuje, pędzelek przyjemny.

Smart- kolorem jestem nieco rozczarowana (niby shellacowa masquerade), jednak aplikacja najprzyjemniejsza- lakier jest jakby konsystencji musu, ładnie się aplikuje, poziomuje, pędzelek przyjemny, wystarczyły 2 warstwy. Z wszystkich trzech marek mają największa pojemnośc i to nie oszukaną.

Użyłam też topu bling- faktycznie jest no wipe (ale śmierdzi masakrycznie spalonymi włosami ) z tym że po wyjęciu lampy paznokieć był minimalnie lepki (nie wiem czy taka jego uroda czy to wina słabego mostka-będę musiała jeszcze przetestowac w normalnej lampie).

Reasumując- za zakup na poziomie 5zł/szt jestem zadowolona.

Wrzucam fotkę pazurów- różowy z drobinkami to GelLen z ali, czarny to modena + stempel na lakierze MT. Top Bling (drugą ręke zrobiłam eco i porównam jak się noszą w stosunku do siebie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160128_072403.jpg (74,6 KB, 122 załadowań)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora