Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-01, 12:05   #956
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Komarzyco - ja tylko tak se napisałam z tymi odnóżami i nie myślałam wówczas wcale o Tobie
A do maskar powracając - też się nad tą Oriflame zastanawiam, ale na KWC opinie są zróżnicowane i statystycznie najczęściej pojawia się stwierdzenie, że ze względu na tę szczoteczkę gumową trzeba się nauczyć nią posługiwać. A mi brak i cierpliwości i czasu - efekt ma być natychmiast zadowalający albo won ... do siostry lub mamy
Maat nie zawsze należy wierzyć recenzjom na KWC. Ile razy kupiłam coś (choć recenzje były nieciekawe) a okazało się, ze kosmetyk jest jak najbardziej OK i wart polecenia Tusz Wonder kocham (choć nie lubię używać takich określeń w stosunku do kosmetyków i innych przedmiotów ) i jest moim KWC w przedziale tuszy wydłużających. U mnie na rzęsach efekt jest piorunujący Szczoteczka wcale nie taka straszna, mi się nią bardzo dobrze maluje choć na początku trzeba było się oswoić
Zaś z Gosha mam tusz Eye'deal Mascara i on skutecznie zraził mnie do wszelkich innych tuszy tej firmy beznadzieja.

[edit]

Wreszcie po kilku miesiącach ciągłego zastanawiania się "kupić czy nie kupić" - kupiłam czekoladkę rozświetlającą JOKO jaśniejszą wersję Jestem zauroczona, ślicznie pachnie. Póki o jeszcze nie używałam bo nie warto mazać się jak zaraz będę tapetkę zmywać
No i dorwałam błyszczyk z serii Virtual - bardzo mi się podoba. Kolor mógłby być bardziej nasycony ale i tak jest przyjemny.
Pytałam o NOWE JOKO, czy będą mieli tę szafę i pani wogóle była lekko zaskoczona pytaniem i powiedziała, że nie ma pojęcia. Trochę sie plątała więc mniemam że niewiele wie o tym nowym JOKO
Pozwalam sobie załączyć fotki kosmetyków, może komuś się przydadzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_3294.jpg (72,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_3295.jpg (69,4 KB, 53 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2008-06-02 o 18:32
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując