Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-23, 23:53   #360
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Re: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy czę

Wampierzu, bardzo Ci dziekuje za odpowiedz.

Wlasnie w czerwienie czy fiolety srednio chce isc - niby kusi i wiem, ze bym wygladala dobrze, ale jakos malo powaznie sie czuje, poza tym to nie moje wymarzone kolory jednak. Stad moj pomysl na mahon, bo to jednak bardziej braz, a do tej jego glebi mnie jakos ciagnie. Mam teraz dlugi weekend, moze w takim razie sprobuje wycelowac jednak w jakis mahoniowy braz z czerwonawymi refleksami i w razie czego w poniedzialek polece po ciemny, chlodny braz i bede sie ratowac? Boje sie o moje wlosy, ale szczerze mowiac, obawiam sie, ze bez sprobowania niczego sie nie dowiem. A peruk niestety nie bylo tak duzego wyboru.

No i nie, ja wciaz nie wiem co mi pasuje to znaczy niby wiem, ale nie jestem pewna, sadze, ze tutaj upodobania maja jednak strasznie duze znaczenie. W kazdym razie makijaz jasno wskazuje na zime intensywna, a nie ciemna i chyba tego bede sie trzymac.

A w ogole to jestem prawie pewna, ze za kilka miesiecy z podkulonym ogonem wroce do czerni.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora