Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-02, 23:01   #2495
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Hej, czym zmywacie twarz po nałozeniu kwasu salicylowego? Kwaszę się nim od dobrych dwóch lat, nieregularnie, ale zawsze po zmywaniu twarz wyglądała normalnie, ostatnio, drugi raz już, zostają mi białe plamki, których za nic nie mogę zmyć
Przy kwasie salicylowym nie ma chyba obowiązku używania neutralizatora, jednak z przyzwyczajenia wszystkie kwasy zmywam zawsze wodą z mydłem w kostce Ostatnio za bardzo się 'przyjarałam' i dla uspokojenia sumienia zmywałam kwas ciepłym roztworem wody z sodą oczyszczoną.

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Chyba kwas salicylowy jest tym czego szukałam. Stosuję go trochę ponad 4 tygodnie, a ilość pryszczy zmieniła się o ok. połowę Poza tym, twarz zrobiła się bledsza i nie muszę dawać grubej warstwy zielonego korektora, żeby nie straszyć ludzi.
Szczerze zazdroszczę U mnie dziś rano odpadła skóra z dolnej części twarzy, po zmyciu filtra wieczorem mam tam świeżutkie wypryski. Skąd to dziadostwo jeszcze wychodzi?


A oto pierwsze efekty złuszczania przyjaranej skóry, myślałam, że będzie tego więcej i gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00321 (1086x453).jpg (39,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00322 (1200x561).jpg (52,0 KB, 33 załadowań)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-02-02 o 23:04
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując