Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trądzik tylko na brodzie???pomożecie, towarzyszki...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-17, 00:27   #3
owieeeczka
Raczkowanie
 
Avatar owieeeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 177
GG do owieeeczka
Dot.: trądzik tylko na brodzie???pomożecie, towarzyszki...?

Witaj! już to pisałam w innym wątku zaczętym przez Tokarola ale napiszę jeszcze raz. Otóż z tego co wyczytałam to borykasz się chyba z identycznym problemem który i ja miałam (miałam bo na szczęście - odpukać - udało mi się tego pozbyć). Moja broda i okolice były zaatakowane przez okropne, bolące guzki no a reszta twarzy była w miarę ok. Moja dobra kosmetyczka powiedziała że być może to wina hormonów ale Ty mówisz, że bierzesz tabletki anty więc.. sama nie wiem. Co do leczenia: to oczywiście wizyta u dermatologa, zobacz co on Ci na to poradzi. Mnie pani dermatolog przepisała Isotrexin żel i to właśnie on mi pomógł. Zużyłam jedno opakowanie od października - smarowałam tylko na noc - i efekty były i są nadal bo już guzków nie mam i buźkę też mam ładniejszą nawet sama pani dermatolog to powiedziała jak byłam u niej w środę (bo zrobiło mi się jakieś paskudztwo koło oka i już z miesiąc nie chce zejść ) Dlatego idź do dermatologa to coś Ci przepisze (Isotrexin jak większość tego typu specyfików jest na receptę). Acha no i ja jeszcze brałam witaminkę B i cynk - ale to też przepisała mi dermatolog. Życzę powodzenia w walce. Pozdrawiam!!
__________________
Aneta

"Każda kochana kobieta jest księżniczką w oczach tego kto się o nią ubiega i w swoich własnych..."
owieeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując