Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 11:09   #2593
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim dopiero niedawno znalazłam ten wątek. Mam pytanie do dziewczyn, które często się tutaj udzielają; czy czytacie blog o analizie kolorystycznej Christine Scaman? Tam jest napisane mnóstwo ciekawych rzeczy, dzięki którym ja swój typ odnalazłam... Choć nie ukrywam, było ciężko moim zdaniem należy zwrócić bardzo dużą uwagę na oczy i skórę, jej odcień i, nazwijmy to, zachowanie. Natomiast na pewno nie przejmujcie się piegami i kolorem włosów.
random_witch, co jest typowe dla twoich oczu, wyrazistość, wrażenie rozmycia? Albo może przydymienia? Czy skórę masz skłonną do podrażnień? Takie informacje mogą być przydatne. Na razie obstawiałabym może lato, ale nie na sto procent.
Ja czytam ogólnie czytam w każdym języku, który choć trochę znam, jestem w grupie BS na facebooku i to mi bardzo pomogło. Rady i zdjęcia innych dziewczyn, określonych jako BS, niektóre są na granicy DA, inne BW, jeszcze inne LS, niektóre (jak ja) WS. Nie ma w 100% czystych typów.
Co do wyrazistości oczu, to moga być albo "clear", albo "bright". Moje nie są bright, tylko własnie clear, bardzo czyste, do tego kolor jest jednolity, nie są rozmyte. Ale takie może miec każda Wiosna i Zima.
Zgadzam się co do skóry. Chodzi nie tyle o odcień, ile o reakcję na dany kolor (i jego odcienie).
Ogólnie bardzo się tym interesuję
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora