Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piłowanie
Wątek: Piłowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 09:14   #39
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Piłowanie

No kupiłam i powiem Ci, że w końcu mam porządny pilnik. W sumie tak, to co rusz jakiś musiałam kupować i więcej kasy wydałam niż jakbym raz a porządny kupiła. Pilnik jest świetny! Pierwszy raz w życiu skróciłam swoje twarde, mocne paznokcie tylko samym pilnikiem! Zawsze skracałam najpierw nożyczkami albo cążkami i zawsze nie tyle co chciałam, bo paznokcie po prostu są tak twarde, że mi pękały a nie się obcinały, podczas skracania, a potem wyrównywałam pilniczkiem, co też nie trwało krótko. A teraz długie paznokcie skróciłam do zadowalającej długości w mgnieniu oka! Pilniczek delikatnie, ale z łatwością piłuje. Jak po masełku )))) No i będzie mi służył dłuuuugo. Zawsze cała ta procedura skracania paznokci była dla mnie do tego stopnia zniechęcająca, że obcinanie paznokci było dla mnie przykrym obowiązkiem a nawet karą. Musiałam poświęcić co najmniej godzinie. A to, żeby namoczyć paznokcie, żeby dało się je w ogóle obciąć, a później jeszcze zabawa z pilnikiem metalowym, potem wyrównywanie papierowym. No istna masakra!!!
Polecam z czystym sumieniem
i podam od razu link do aukcji:
http://allegro.pl/item802287136_szkl...firmy_act.html
Kupowałam u tego samego sprzedającego i pilniczek przyszedł do mnie z prędkością światła Polecam.

A, dodam, że w ogóle to zraziłam się do szklanych pilniczków, po tym jak używałam jakiegoś badziewia z Rossmana za 7zł, które notabene wcale szklane nie było, tylko wykonane chyba z jakiegoś plastiku, bo może z 2 razy spiłowałam tym paznokcie (a namachałam się, że hoho, bo piłowało strasznie słabo!!!;/) i potem już w ogóle nie nadawało się do użytku. Więc po tych przygodach przestałam uzywać tych pilników,uznajac za przereklamowane gó..no i nie rozumiejąc czym właściwie tu się zachwycać .

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2009-11-11 o 09:16
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując