Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Refluks Żołądkowo jelitowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-10, 22:56   #23
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Refluks Żołądkowo jelitowy

Skoro to taka powazna wypowiedz, to po co jest niby zakonczona ironicznym usmieszkiem o "gratuluje"" (ze niby to nie ironia) nie wspomne?? To raz.
Dwa. Skoro ja mam uwazac piszac, bo ktos wejdzie i pomysli (nota bene, nie napisalam, ze nic mi nie jest przez to, ze nie jem tych tabletek) to co mam powiedziec otwojej wypowiedzi "ja tyle lat jem i nic mi nie jest"???? Bo chyba ta tymbardziej sie kwalifikuje do tego typu " a jak ktos tu wejdzie i przeczyta", zwlaszcza, ze ja nie napisalam, ze nic mi nie jest. Napisalam ze juz nie jem, bo taka jest prawda. To co, mam klamac ze jem zeby ktos przypadkiem sie nie zasugerowal? no cizus
Poza tym szczerze nie bardzo przejmuje sie ludzmi, ktrorzy beda decydowac o swym zdrowiu na podstawie postow na forum internetowym, oni sa i tak straceni w swej glupocie.
Napisalas, ze jesli ktos odstawia leki i dziala na wlasna szkode et cetera. A nie przyszlo ci do glowy, ze odstawia leki dzialajac na korzysc lub unikajac wiekszego zla? Bo moze jest inne powazniejsze schorzenie, ktore tego wymaga. Cos za cos. Jak sobie tu przeczytalam w poscie cytrynki co powinnam i czego nie powinnam przy refluksie jesc to i tak moge sobie to w d wsadzic. Bo np nie moge jesc pszenicy - jestem uczulona. I jak niby mam jesc biale pieczywo zamiast ciemnego w takim razie? Jedzienie kasz mam z kolei zalecane z powodu choroby jelit. I tak dalej. CHCIALABYM miec sam refluks, zycie pod wzgl. zdrowia byloby wtedy baaardzo proste, zapewne jak twoje, odnosze wrazenie (moze mylne). Ja niestety mam kilka chorob ukladu pokarmowego z wzajemnie wykluczajacymi sie zaleceniami wiec jestem zmuszona podejmowac decyzja pt mniejsze zlo.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując