Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Interview - po angielsku.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-23, 20:47   #3
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Interview - po angielsku.

Cytat:
Napisane przez donka1406 Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was pytanko Drogie Wizazanki, czy ktoras posiada moze godna polecenie stronke internetowa z przykladowymi pytaniami, jakie pracodawca zadaje przyszlemu pracodawcy po angielsku. Wiem, ze kazde interview jest inne, ale chodzi mi doslownie o przyklady. Szukalam w google i nic ciekawego nie znalazlam. Moze ktoras z Was ma cos godnego polecenia?
Niestety nie pomogę Ci za bardzo
Istnieją różne rodzaje interview. Jednym z nich jest już wcześniej przygotowany przez firmę zzestaw pytań. Tych pytań nigdzie w internecie nie znajdziesz, ale... mając aplikację od pracodawcy, job description i person specification (tu głównie możesz znaleźć kwestie, które mogą być podczas interview poruszone) masz szansę się do interview przygotować.
Również w częsci person spes. często jest zapisane, które wymagania będą sprawdzane podczas interview.
Podczas interview tego typu zwykle 3 osoby zapisują Twoje odpowiedzi, które później są punktowane. Ilość punktów decyduje o przyjęciu do pracy.

Jeśli chodzi o interview mniej formalne to miałam tylko jedno i było tylko formalnością, więc nie pomogę za bardzo...
widze,że olka udzieliła info
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując