Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - impreza integracyjna...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-29, 21:07   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: impreza integracyjna...

Jedna sprawa to zaufanie, a inna sprawa to kwestia tego, że się wcześniej umawialiście.

Początek tego wątku wygląda, jakbyś się obawiała co on może sam na tej imprezie robić, piszesz o koleżance której nie ufasz, a nie wspominasz o tym, że się umawialiście i że zmieniałaś plany ze względu na to, że planowaliście coś razem na ten dzień.

Jeśli chodzi o zaufanie - jeżeli jemu ufasz, to nie powinnaś się przejmować koleżanką. Czy on ma w zwyczaju zalewać się do nieprzytomności/utraty hamulców i sam nie wie co robi, że się obawiasz imprezy z piciem?
Ciekawa jestem po co ta umowa. Dlaczego ją "zawarliście"??

Myślę, że jeśli miałoby chodzić tylko o niepewność, to powinnaś spróbować się uspokoić. Może porozmawiać o tym z TŻtem. Ja ze swoim rozmawiałam i nie przyjął tego jako zamach na jego wolność i brak zaufania do niego.

Inna sprawa, że się umawialiście, Ty się postarałaś dostosować do tego konkretnego dnia, a on nagle zmienił plany i zostawił Cię na lodzie. Tu rozumiem gniew. Czy on wcześniej wiedział o tej imprezie? Nagle mu wypadło?

Mimo wszystko bym go puściła i nie robiła awantur, po co wychodzić na marudną babę, która próbuje trzymać faceta na smyczy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując