Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Działka- prezent od rodziców dla mojej siostry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 16:53   #46
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Działka- prezent od rodziców dla mojej siostry

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Ja tu widze jeszcze co innego.

Odnosze wrażenie,że siostra zawsze była pouczana przez rodziców i to oni za nią decydowali.Do każdej jej decyzji się wtracali i dawali dobre rady.Za pewne też rzadko była chwalona jak coś zrobiła i jej udział w jakiejs pracy był marginalizowany.Zawsze to ktoś inny zbierał oklaski choć ona też w tym brała udział.
Dlaczego tak myśle? Ze względu na reakcje na błache dla normalnego człowieka wydarzenia.
Siostra nie czuje by rodzice ją poważali jako właścicielke tej działki,tylko traktują jak dziecko mimo,że ma....28 lat. Coś w stylu " to Twoja działa ale mu będziemy rozporządzać bo jesteś za młoda by się znać."
Siostra nie czuje się doceniana i ważna w rodzinie i dlatego takie głupie sytuacje potrafią ją zranić.
I myśle,ze w tym jest cały problem.

Autorko czy siostra się ze mną zgadza?
I siostra i ja uważamy, że masz całkowitą racje. Tyle, że moim zdaniem siostra traktuje to jako usprawiedliwienie swojego zachowania i uważa że ma prawo się tak zachowywac, a z kolei ja myślę że powninna nad sobą popracowac, pójśc do jakiegoś terapeuty np., czy coś w tym stylu.
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując