Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 21:23   #4546
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olusieeeek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i mam do Was pytanie odnośnie farbowania włosów Otóż, mój naturalny kolor to taki ciemny blond, chciałam włosy rozjaśnić. Wszystko Wam pokażę na zdjęciach jakie włosy miałam, co mam teraz a jaki efekt chciałabym osiągnąć I teraz po tym jak pofarbowałam Pallete odcień Różany Blond mam lekko takie żółtawe włosy. Nie chcę mieć takich włosów, raczej chciałabym się pozbyć tego żółtego odcienia i tu pytanie do Was: jaką farbą, najlepiej jakim odcieniem pofarbować, żeby te "żółtość" zniknęła? A może same doradzicie jaki kolor by pasował, ale żeby był jaśniejszy i może bardziej beżowy? Mam nadzieję, że mi pomożecie! Pozdrawiam!

1 zdjęcie to naturalne
2 zdjecie to co mam teraz po różanym blondzie
3 i 4 to jaki mniej więcej efekt chciałabym osiągnąć, ale niekoniecznie kupować loreal
Kładz perlę - 2 po kropce. Poza tym dekoloryzacja nic Ci nie da - to tylko na włosy farbowane.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Nie wiem czy mnie pamiętacie ale jakieś kilka stron temu miałam się z zamiarem dekoloryzacji. Zamiar ten odłożyłam, poszłam do fryzjera, miałam być blond, blond nie byłam buuu Stwierdziłam, że zrobie w końcu zrobie tą dekoloryzacje i wyszło całkiem spoko [emoji14]

Załączam efekty po dekoloryzacji renee blanche. Włosy sa żółtawo rudawo blond. Chciałabym troszke jasniejszy i napewno nie taki żółty jak myślicie jaka farbe położyć ? Deko robiłam w piątek...

1zdj. Przed dekoloryzacją,
2 i 3 zdj. Po dekoloryzacji
Perła!!! Są dość żółte, więc każdy popiel gwarantuje zieleń.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując