Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolor kostiumu kąpielowego dla bladej skóry?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 13:56   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jaki kolor kostiumu kąpielowego dla bladej skóry?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Trochę się nie zgodzę, ja jestem bledziochem i w białym właśnie wyglądam najlepiej bo śnieżnobiałe ubrania ZAWSZE będą jaśniejsze niż nasza skóra Najgorzej jest z czarnym, granatem itp.
W białym kostiumie osoba o jasnej karnacji wygląda niewyraźnie, po prostu nieciekawie. W każdym innym kolorze jasna skóra prezentuje się lepiej niż w bieli. To moje zdanie.
Zależy też co chcemy osiągnąć- autorka wątku nie chce koloru który będzie podkreślać jej bladość. Co z tego, że biel jest jaśniejsza, trochę śmieszne jest takie tłumaczenie Czerwień też może podkreślać bladość (pisałam o typowej strażackiej), można w niej ładnie wyglądać w zależności od odcienia- oczywiście, wszystko zależy co kto lubi.
Możemy przypadkiem na plaży wyglądać jak biała, zlewająca się plama, albo mieć taki strój który zwróci na siebie uwagę a nie na kolor skóry.

Autorka wątku nie lubi swojej bladości zatem zaproponowałam jej kolory które nie będą jej uwidaczniać. Zatem z czym tu się nie zgadzać?
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-05-07 o 15:03
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując