Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akryl czy zel?
Wątek: Akryl czy zel?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 17:20   #12
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez mloda17_14
Według mnie jeśli chodzi o uzupełnienie to prostszy jest akryl...nie musisz utwardzać go pod żadną lampą, ani nic podobnego... Jednak ja obecnie sama go mam i nie polecam!! Po pierwsze jest taki chropowaty, a żel ma gładziutką powierzchnię !! Po drugie te wszystkie płyny (wytrawiacze, itd) strasznie śmierdzą !! Ponad to u mojej koleżanki w salonie w ogóle nie można akryli robić!! Te proszki podobno niszczą płytkę paznokcia tak jak i płyn, w ktorym się usuwa tipsa... No rzeczywiście moje paznokcie pod akrylem zrobiły się jak "bibułka"! Dlatego w tym tygodniu idę do koleżanki żeby nałożyła mi żele na moje paznkocie i wtopię sobie w to różowe dżety Ślicznie to wygląda!! Tylko jeśli będziesz je robić to zrób soie grubsze bo cienkie żele lubią pękać No to chyba tyle.... Życzę powodzenia.... napisz na jakie się zdecydowałaś....
Ręce mi opadły
Czy według Ciebie to jest chropowata powierzchnia -> zdjęcie akryli
Dziewczyno skąd ty te ******ły wytrzasnęłaś - akryl bardziej chropowaty?? Akryl i żel to ten sam skład chemiczny tylko inna konsystencja - przy żelu także jest potrzebny wytrawiacz - primer. Zrobiły sie jak bibułka bo stylistka zamist zmatowic płytke spiłowała ją, a paznokcie akryl/czy żel maja miec max grubośc "trzech wizytówek"

Karolinko jeśli wybierzesz BEticzka, czy mnie - ale skromniacha jestem -, akrylki Ci nie odprysną ( w innym poście masz moje pazurki w dniu założenia i po 4 tygodniach ) możesz też wybrac salon Beautica - tam zakładaja i żelki i akrylki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zlotymotyl2.jpg (120,3 KB, 416 załadowań)
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując