Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 20:06   #2214
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[/COLOR]

szampon tigi jest ok, pomimo sodium. Co do propozycji fryzjerki, to nie wiem na co bym poszła, wydaje mi się, że powtórka inoaru pogorszy sprawę, ale z drugiej strony nie masz nic do stracenia, bo i tak czekają je nożyczki, a może jest jakaś szansa, że będzie lepiej.

Nie wiem, czy kativa by pomogła, ja pisałam, że faktycznie nie popaliła końcówek, ale jak już inoar popalił, to nie wiem czy ona odratuje, bo jest mało odżywiająca. Z drugiej strony, ja miałam przed kativą całe włosy popalone rozjaśniaczem i kativa je uratowała, więc nie wiem co mam Ci poradzić.

Odżywkę wywal, sodium na max 5 miejscu w składzie to dużo[/QUOTE]


Ustaliłam tak, że jutro kuracja nawilżająca, a za 1,5 tyg poprawka keratyny. Fryzjerka kontaktowała się dystrybutorem Inoaru i zalecił poprawkę na końcówkach po 2 tyg od zabiegu. Podobno powinno pomóc.

Mam pyt o Kerapro serum. Jak go stosować? Czy mam tylko delikatnie roztarte w dłoniach musnąć włosy czy mocniej je posmarować kilkoma pompkami? Bo zastosowałam 1 pompkę na wilgotne włosy i nie było efektu. Bałam się dać więcej aby nie przetłuścić.
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora