Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-29, 00:06   #3315
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
czy to bedzie Twój pierwszy zabieg?
jakiego rodzaju masz włosy, gęste, mocno/ słabo kręcone, dokąd sięgają?

ja wielokrotnie robiłam zabieg na swoich włosach, najlepszy efekt osiągnęłam za pierwszym razem, wszystko robiłam tak jak było w instrukcji, miałam ciemne, niefarbowane włosy. prawdą jest to, co napisała dziewczyna gdzieś tam wyżej - rozjaśniane włosy potrzebują więcej keratyny, więc to również weź pod uwagę.

metoda mieszana.. taka sobie.. fajne, bo krótsza, ale dla mnie efekt nie utrzymuje się tak samo długo. włosy są nieco inne niż wtedy, gdy robisz metodą normalną. włosy są wygładzone, nie kręcą się, ale nie są lejące, sypkie (bynajmniej u mnie, ale powtarzam - moje włosy są bardzo grube, naturalnie kręcone - nie afro, ale grube, duże loki)

nie wiem, niektóre dziewczyny chwalą, ja średnio. korzystam z niej (czasami), bo nienawidzę tego smrodu, dla mnie jest paskudny i zależy mi na ograniczeniu czasu wdychania go.

ostatnio robiłam metodą mieszaną, bo zamówiłam zbyt mały pakiet, muszę powtórzyć zabieg, a nie minęły nawet 3 miesiące.

Radziłabym domówić sobie preparat i robić normalnie :P


hmmmm ciekawe ciekawe , kuszące stosowałam kosmetyki marki selective i byłam zadowolona. ale ja chyba pozostanę wierna encanto :P

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



ok znalazłam :P to jak masz cienkie włosy, rób metodą mieszaną
Dziękuję za odpowiedź Szczerze mówiąc najchętniej zrobiłabym metodą normalną, ale mam tylko 50ml keratyny i obawiam się, że mi nie starczy Popatrzę jeszcze może domówię sobie jeszcze 50ml bo zależy mi na dłuższym efekcie.
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora