Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-12, 18:51   #9
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
makijaż jest prosty ale ładny ja dodałabym coś na policzki aby je delikatnie podkreślić.no i użyła tuszu pogrubiającego masz ładne rzęsy więc chyba warto jest mocniej zaakcentować
Ufff dziękuję
Marzy mi się ładnie wymodelowana twarz ale nie wiem jak dobrze podkreślić kości policzkowe Podobno trzeba taki dziubek zrobić i zagłębienia pomalować

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Nie jest źle chociaż dostrzegam kilka niedoskonałości cery :/ (myślę, że powinnaś używać korektora) i brakuje mi modelowania twarzy - odrobina różu podkreśliłaby Ci ładnie kosci policzkowe. Jeśli chodzi o oczy, to wyciągnełabym bardziej cień do góry.
Poza tym bardzo mi się podobają Twoje rzęsy
ogólnie całkiem nieźle - trening czyni mistrza
No tak wiem że powinnam używać korektora ale... cały makijaż po 2-3 h zaczyna spływać z twarzy :/ Staję na rzęsach, naprawdę dbam o cerę a i tak jest nieciekawie

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No i wyszło ładnie, niepotrzebnie się martwiłaś . Niesforne brwi wynagradzają dłuuugie rzęsy
Ja bym chciałam mieć ładne i rzęsy i brwi. Czy dobra kosmetyczka (chyba taką znalazłam) dałaby radę coś z takimi brwiami zrobić??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując