Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prasowanie, opinie o różnych żelazkach i urządzeniach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 13:33   #31
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Prasowanie, opinie o różnych żelazkach i urządzeniach

Właśnie po to jest opcja zwrotu w sklepach wysyłkowych aby sprawdzić czy towar jest zgodny z opisem. Normalnie w sklepie, np. kupując odkurzacz sprzedawca włącza każdy egzeplarz pokazując siłę ciągu a nie podaje zaklejone pudełko z uwagą, że przed zapłatą nie wolno go otwierać.

Oczywiście trzeba się szanować na wzajem i zwrócic uwagę aby nie uszkodzić ani przedmiotu ani opakowania.
Nie może tak byc, że jeżeli w opisie sprzedawca obiecuje, że to żelazko parowe szybko i skutecznie wygładza zmarszczki na tkaninach a w rzeczywistosci ubrania nadal są pogniecione.

Produkt nie jest zgodny w takim przypadku z opisem aukcji i mam pełne prawo do zwrotu towaru.
Z resztą sprzedawca pisze, że nie trzeba podawać przyczyny zwrotu.

Czekam na kuriera od okna do okna i jak go nie ma do tej pory to chyba dopiero w poniedziałek go zobaczę Nie mam nr listu przewozowego ani informacji od sprzedawcy ze wysłał...poostaje nadzieje, a sterta do prasowania coraz większa...

Jak włączam wizaz to na górze ciagle reklama tego żelazka tyle że z Clatronica w takiej samej cenie jak ten mój.
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując