Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-20, 00:21   #1027
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Evelinko dziękuję Ci, jesteś nieoceniona. Nie będę więc udawać jajka mądrzejszego od kury, wezmę obwód o jeden mniej i miseczkę jeden więcej tak jak radzisz.
Mam tylko jeszcze jedną wątpliwość. Teraz miseczka mi odstaje (wiadomo, za duża), wygląda to groteskowo i absolutnie nie mogłabym takiego stanika nosić nawet gdybym się uparła i nosiła obwód zapięty na ostatnią haftkę. Czy jak kupię nowy stanik z zamiarem pozostawienia sobie miejsca w miseczce na migrację biustu, to nie będzie mi się ta miska znów tak koszmarnie marszczyć? Nie wyobrażam sobie chodzić z tak pomarszczoną miseczką kilka tygodni i czekać aż mi biust do niej wyemigruje.
Dlatego piszę, że stanik musi być noszalny Mniejszy obwód i oczko większa miseczka pozostawi Ci mniej więcej połowę tego luzu, który masz teraz.

Ja tu żadnej mądrej nie udaję, po prostu jak mnie coś zainteresuje, to się w to wgryzam, a że często od naprawdę doświadczonych dziewczyn ciężko coś wyciągnąć, bo wiadomo, każdy ma swoje życie prywatne, to staram się pomagać, a ile umiem.

Lemirko, ja też fanka mangi&anime, obecnie na tapecie Bleach i Naruto.

Winly, bardzo proszę i ponoś, chociaż jakiś czas. Mnie też się z winylami i gramofonem kojarzy

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-20 o 00:23
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora