Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z długich na krótkie-która się odważyła?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-31, 15:35   #87
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Ja obcięłam moje włoski jak byłam w 7 klasie podstawówki i to był mój największy błąd. Miałam włoski do pasa, a fryzjerka obcięła mi je na bardzo krótko ok. 6-7cm. Płakałm codziennie przez 3-4 miesiące, nie mogłam sobie z tym poradzić. Teraz mam włoski znów do pasa i wiem, że już nigdy tego nie zrobię. W sumie była to wina fryzjerki bo ja chciałm fryzurke taką do ramion, a ona obcięła mi na tak krótką, niewiem dlaczego tak zrobiła, może z zazdrości bo innego wytłumaczenia nie mam. Zresztą jakis rok temu byłam w renomowanym salonie fryzjerskim, prosiłam fryzjerke o obcięcie ok.10 cm, a ona obcięła mi ok.20-25 cm, więc teraz naprawdę myslę, że to chyba z zazdrości. Dziewczyny uważajcie na fryzjerki i nie ufajcie im, bo ja już wiele razy się zawiodłam. Teraz mam już moją ukochaną fryzjerkę, której ufam bezgranicznie. Zdjeć nie mam jak miałam krótkie włoski bo wszystkie powyrzucałam z wiadomych powodów. Pozdrawiam i przesyłam całuski.

Edytowane przez martunia2005
Czas edycji: 2007-05-10 o 21:19
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując