Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - domowe sposoby na cellulit
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 10:25   #451
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie doświadczenia z rollerami na cellulit? Ja właśnie kupiłam z igłami 1.5 mm i będę próbowała, bo niestety w wieku 21 lat mogę stwierdzić, że mam cellulit 3 stopnia..Tzn. gdy stoję mam po prostu grudki tłuszczu widoczne mocno. Ruszam się, dziedzicznych skłonności całkowicie brak.. naprawdę nie wiem co może być powodem, może dieta zła. Ale aż do tego stopnia?

Jeśli któraś z Was się katowała i "nakłuwała" to proszę o jakąś małą wypowiedź- ze swojej strony obiecuję opinię za jakiś miesiąc, bo myślę że to ostatnia deska ratunku.
też o tym myślę
pisałam do paru sprzedawców jaki roller kupić pod kątem małych blizenek i cellu koło 2st (na tyłku mam wrażenie, ze im więcej ćwiczę, tym większy widzę cellulit ) większość radziła 1mm..
daj znać jak tym 1,5 idzie (i czy bardzo boli!)


Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
a motywacje mam dobra za 2 miesiace wakacje w Hiszpanii - Costa Del Sol

to prawda, świetna motywacja


Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Ja od dzisiaj wspomagam sie ziolkami-stara moja metoda-sprawdzona.
Po pierwszej ciazy i po ziolkach wrocilam do figury marzen i zapomnialam o cellulicie.
możesz napisać jakie to ziółka?
ja kiedyś piłam jakieś antycell, niby "specjalnie antycell" ale nie byłam bardzo wytrwała chyba...


Cytat:
Napisane przez justinqa Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecę termoaktywne serum wyszczuplające z Eveline, które bardzo mi pomogło na pośladkach - skóra stała się bardziej sprężysta
też używam tego mazidełka teraz
antycellulitowo to chyba bardzo nie działa, ale lubię ten efekt rozgrzewania
ale że skóra bardziej sprężysta to się zgadzam


udało mi się trochę zmobilizować do masaży masażerkiem z kolcami, na bańkę muszę mieć większe natchnienie heh
ale od czegoś trzeba zacząć
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując