Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ja one to robia?:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-11, 15:36   #96
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: ja one to robia?:D

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Najpierw wystawiasz ich zdjęcia, a gdy zaczęły się złe opinie to nie dość, że sama zaczęłaś po nich jechać (bardzo szybko zmieniasz zdanie, kochana), to jeszcze w niektórych postach miałam wrażenie, że podsycasz krytykę jeszcze bardziej.
Osobiście uważam za głupotę i totalne bezguście malowanie się w ten sposób (w takim wieku zwłaszcza), ale wolę wymalowane 14-latki niż taką fałszywą koleżankę. Takie jest moje zdanie.

Ps. kiedyś też miałam cienkie brwi, ale wyrosłam z tego i teraz mam tak naturalne, że już bardziej się nie da. To już po prostu taki wiek, fascynacja lalką Barbie którą nie tak dawno włożyło się do pudła i zaniosło na strych. Z tego się zazwyczaj wyrasta.
one nie sa takimi super kolzankami wiem juz teraz jak mnie obgaduja;] teraz tylko sie witamy i tyle bo wkoncu one mlodsze ode mnie a ja mam swojee "starsze przyjaciolki" a te dwie sa tylko koleznakami z ktorymi czasem gadamlam...i nadal czasem zamienimy 2slowa...a smialam sie tylko z tych waszysz"haselek" a nie wysmiewalam sie doslownie z nich tu jest roznica
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując