Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-31, 09:42   #2016
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
hej lasencje "stare" i "nowe". Ile mnie nie bylo? ktos mnie jeszcze wogole pamieta? nie dałam rady wszystkiego przeczytać, wymieklam na 57str. Macie piekne odrosty, cieszę się, że trwacie w niefarbowaniu. Ja też nie farbuję, wlosy rosną powoli, ale rosną im dłuższe tym bardziej wyrazisty mają kolor, teraz mam co drugi włos jasno popielaty i co drugi ciemnozłoty, z prawie białymi refleksami przy twarzy. Ciekawie to wyglada, na pewno farbą bym takiego balejażu nie osiągnęła
pewnie nie, a właśnie takie odcienie według mnie są najpiękniejsze

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
tak, włosy robią się zupełnie inne jak się zetnie resztki farby z końców. Moje mi sie teraz bardzo podobaja, tylke te siwusy jak sie namnożą to chyba wrócę do farb, albo do henny. Ale puki co postanowiłam zapuścić naturalne do ramion, potem się zobaczy. Może nie bedzie siwych widac bo slonko zrobi swoje, a jak bedzie to nie recze za siebie.
oj nie przejmuj się pewnie tylko ty je widzisz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam pokrzywę ale od kwietnia zaczynam przerwę miesięczną
I myślę czym ją zastąpić -jest jeszcze jakaś herbata dobra dla włosów??? może bratek?
Bo rano piję skrzyp, w ciągu dnia jedną jakąś zwykłą (czarną/owocową/zieloną/czerwoną/białą) i wieczorem pokrzywę i zostanie mi luka a lubię zioła

A kiedyś potrafiłam wypić i 6 szklanek herbaty dziennie ale to nie jest dobre spożywać zbyt dużo płynów
a jeszcze do tego herbat to już w ogóle, co innego soki, bo herbata wypłukuje magnez z organizmu, a zwłaszcza zioła i czarna, niestety bardzo nad tym ubolewam, bo jestem maniakiem herbaty
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora