Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 11:47   #235
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Talking Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Pokaż wiadomość
helloł

i co któraś w Was farbowała w końcu

ja sie zastanawiam cały czas
nad

7 G lub 8 G

lub 8N i nie wiem

moje włosy aktualnie wyglądają jak w załączniku, podoba mi sie kolor który mam na końcach czyli taki fajny blondzik (przynajmniej mi sie tak wydaje , ale te niby odrosty, wygląda jak bym nie farbowała pół roku, a to dopiero 3 tyg. (przypominam, ze to farba a nie moj naturalny odrost)

Moja mama trochę eksperymentowała z blondami Color&Soin , aktualnie ma położone 8N na pasemkach( bo cieżko jej z nich nadal zrezygnować) i powiem szczerze,że kolor wyszedł jej bardzo ładny,ładniejszy nawet niż po 8A,którego wcześniej używała. Jak chcecie to mogę wrzucić fotkę na dniach (co prawda w pasemkach,ale zawsze coś tam będzie widać). Nad 8G też się zastanawiała,widziałyśmy gdzieś w internecie zdjecie dziewczyny,która malowała tym kolorem.
Ogólnie mama jest bardzo zadowolona(używamy obydwie już od dłuższego czasu C&S-chyba ja nimi zaraziłam )zresztą tak jak ja z tym,że ja farbuje się na ciemny brąz. Jak na razie lepszych farb nie znalazłyśmy
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując